O nás

1.ledna 2003 jsme začali psát náš příběh penzionu Poslední míle.

Náhoda a láska tomu chtěla, abychom v roce 2002 navštívili penzion a okolí. Přenádherné místo, které v nás zanechalo pocit, že zde musíme začít novou kapitolu našeho života. A tak jsme se do toho pustili…

Jméno bylo vymyšleno nad sklenkou červeného vína – penzion je konci vesnice Milovy, tak proto Poslední míle.

Dříve to bylo rekreační středisko ČKD Choceň, kam jsme jako děti jezdili na školy v přírodě a výlety. V tu dobu jsme netušili, že se jednou Milovy stanou naším domovem nejen pro nás, ale i pro naše dvě děti Lucinku a Filípka

Byly to složité a velmi náročné začátky, jako u každého podnikání, vše se novému naučit a získat si u lidí i v novém kraji důvěru. Ale povedlo se!

  1. sezóna je před námi a my máme stále chuť a sílu vytvářet něco nového a starat se na sto procent o naše zákazníky!

Už deset let se s námi o podnikání starají naši kolegové Maruška s Láďou. Zajišťují skvěle veškeré stravování, připravují a studují nové kulinářské speciality.

K penzionu neodmyslitelně paří i jejich pes, „hlídač“ Juspik – náš největší kamarád.

Našim velkým pomocníkem je i početný personál, který nám pomáhá vytvořit příjemné prostředí celého areálu.

Spoustu stálých zákazníků, jako je třeba celostátní Horská služba, Nadace Krtek, Školy z Brna, Pardubic, Chocně,  Orientační kluby, Táborové grupy…. se k nám už několik let vracejí.

Velmi si těchto věrných zákazníků vážíme, ale jsme samozřejmě rádi, když můžeme najít také nového zákazníka, který si nejen nás, ale i toto překrásné místo oblíbí a vrací se na Poslední míli jako domů.

To vše a ještě víc je penzion Poslední míle.